Kadra

Katarzyna Bączyk

W pracy z dziećmi wykorzystuję nowatorskie metody wychowawcze oraz formy zabaw, które eliminują nudę. Moje motto życiowe to: "dzień bez śmiechu dniem straconym". Dlatego na co dzień staram się o dużą dawkę humoru tak, aby uśmiech nie znikał z buziek maluszków.  Jestem osobą kreatywną, o czym świadczyć może fakt opracowania nowatorskiego programu twórczych i atrakcyjnych dla dzieci zabaw. W pracy z dziećmi cieszą mnie ich małe i wielkie sukcesy, które mogę obserwować każdego dnia. Staram się by wszystkie dzieci czuły się w grupie ważne i kochane.  

Joanna Kąkol

Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobywałam pracując jako niania. W trakcie opieki utwierdziłam się w przekonaniu że chce się rozwijać w tym kierunku, dlatego ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku. Jestem ciepła, cierpliwą i odpowiedzialną osobą. Staram się aktywnie wypełniać czas spędzony w żłobku. Praca z dziećmi sprawia mi dużą przyjemność, a uśmiech na ich buźkach daje mi ogromną satysfakcję.

Magdalena Drabik

Jestem osobą cierpliwą, kreatywną i odpowiedzialną. Najistotniejsze dla mnie w pracy jest dobro dzieci oraz odpowiedzialność za ich rozwój i wychowanie, a także sympatia stanowiąca podstawę efektywnej pracy. Pracując z dziećmi staram się im zapewnić poczucie bezpieczeństwa, by czuły się akceptowane i kochane. Praca w żłobku sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich trzeba podchodzić indywidualne. Formę pracy z dziećmi staram się dostosować do ich potrzeb i możliwości.