Kadra

Katarzyna Bączyk

W pracy z dziećmi wykorzystuję nowatorskie metody wychowawcze oraz formy zabaw, które eliminują nudę. Moje motto życiowe to: "dzień bez śmiechu dniem straconym". Dlatego na co dzień staram się o dużą dawkę humoru tak, aby uśmiech nie znikał z buziek maluszków.  Jestem osobą kreatywną, o czym świadczyć może fakt opracowania nowatorskiego programu twórczych i atrakcyjnych dla dzieci zabaw. W pracy z dziećmi cieszą mnie ich małe i wielkie sukcesy, które mogę obserwować każdego dnia. Staram się by wszystkie dzieci czuły się w grupie ważne i kochane.  

Patrycja Białkowska

Przygodę z pracą w żłobku rozpoczęłam w 2018 r.. Jestem osobą pogodną, odpowiedzialną, uczciwą, cierpliwą, z duszą artysty, a co najważniejsze – kocham dzieci. Do każdego z nich podchodzę jak do własnego dziecka. Umiem zniżyć się do ich poziomu, co w pracy z dziećmi jest bardzo ważne. Staram się, aby każde z osobna czuło się bezpieczne i kochane. Dzięki tym cechom łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Bardzo lubię pracę z maluszkami, ponieważ daje mi ona wiele radości oraz satysfakcji.

Agnieszka Rydzak

Jestem osobą cierpliwą, kreatywną i odpowiedzialną. Najistotniejsze dla mnie w pracy jest dobro dzieci oraz odpowiedzialność za ich rozwój i wychowanie, a także sympatia stanowiąca podstawę efektywnej pracy. Pracując z dziećmi staram się im zapewnić poczucie bezpieczeństwa, by czuły się akceptowane i kochane. Praca w żłobku sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich trzeba podchodzić indywidualne. Formę pracy z dziećmi staram się dostosować do ich potrzeb i możliwości.

© 2023 by Little Tots Preschool.

Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now