O nas

Drodzy Rodzice,

Drużka Maluszka to prywatna placówka, prowadząca działalność opiekuńczo - pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 4 lat. Dzieci w żłobku przebywają w grupach odpowiednich dla siebie ze względu na wiek i potrzeby rozwojowe.

 

 Dróżka maluszka proponuję twórcze spędzanie czasu (wszystkie zajęcia w ramach czesnego):

- zabawy edukacyjne,

- zajęcia manualno-plastyczne,

- rytmika,

- zabawy j. angielski

- teatrzyki lalkowe,

- animacje i bale okolicznościowe,

 

Aby pobudzić wyobraźnię do zajęć manualno-plastycznych wykorzystujemy kredki, farby, plastelinę, ciastoliny, masę solną i papierową oraz takie materiały jak wełna, nitki, waty, przyprawy czy skrawki materiału. Dróżka Maluszka rozwija u dzieci umiejętności pozwalające im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym, uczymy samodzielności, dzielenia się z innymi oraz zabawy w grupie.

ŻŁOBEK znajduje się na zamkniętym osiedlu. Powierzchnia lokalowa to 57 m2 (2 sale zabaw, jadalnia, szatnia, 1 łazienka). Placówka usytuowana jest w spokojnym miejscu. Bezpośrednio ze żłobka jest wyjście na duży ogród liczący 230 m2 W ogrodzie znajduje się duży plac zabaw oraz zabawki (wszystkie sprzęty posiadają niezbędne atesty). Dzieci bawią się na dworze gdy tylko warunki pogodowe na to pozwalają (również zimą !). Oddzielne sale zabaw dla poszczególnych grup umożliwiają zabawę z rówieśnikami dopasowanymi wiekowo.

 

Gwarantujemy całodzienne wyżywienie maluszków uwzględniając wskazania i sugestie rodziców. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą cateringową, która specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków dla dzieci w wieku żłobkowym, uwzględniając przy tym różnego rodzaju diety np. dietę bez mleka, bez glutenu lub diety wegetariańskie (menu dostępne w siedzibie żłobka). Rodziców małych dzieci prosimy o zapewnienie dziecku pożywienia w postaci mleka, gotowych dań w słoiczku, które podgrzejemy na miejscu. (napoje: woda, kompot, herbatki - w cenie abonamentu bez ograniczeń)

Placówki są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 17:00. 

W skład rady rodziców wchodzą: Pani Anna T. 

kontakt drozkamaluszka@gmail.com

 

Rodziców zainteresowanych powierzeniem maluszków pod opiekę naszego żłobka serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami (kontakt).